בוגרים

שבת פרשת שלח – סיוון תשע"ז
שלום לכולם!

הלימוד במסכת מקוואות נמשך, והישיבה לומדת כעת את סוגיית 'מים שאובים'. מתוך הלימוד עולות תובנות על היחסים בין טומאה וטהרה, הטבע והאדם, יצירה ובריאה.

כמו כן, ההכנות לקראת יום ההתרמה במלאות שנה להירצחו של מנהל הישיבה ר' מיכי מרק הי"ד בשיאן. תלמידים, רמי"ם, בוגרים, ידידים והורים נרתמים לעזרה והישיבה מקדמת בברכה כל מי שחפץ להצטרף  אף הוא לפרוייקט. להלן הפרטים המלאים:

#אניעתניאלי
יום של אהבה, הוקרה ותודה לישיבת עתניאל
בעז"ה בימים שלישי-רביעי (כ"ו-כ"ז סיון, 20-21.6) יתקיים בישיבה אירוע מיוחד ובו תינתן לקהילת הישיבה המורחבת הזדמנות להוקיר לה תודה.

במהלך 24 השעות הללו נפנה לבוגרים, הורים וידידים של הישיבה בארץ ובעולם ונזמין אותם לקחת חלק בהמשך פיתוח וקיום הישיבה ברוח ובחומר. שלושה תורמים גדולים התגייסו להכפיל כל תרומה שתתקבל רק במהלך 24 השעות הללו פי ארבע.
ביום הזה (כמו בכל יום בשנה) שערי הישיבה פתוחים לבוגרים ותלמידים מחוץ לכתלים שרוצים לקחת חלק ביום המיוחד ובמהלך הערב (ביום ג') והיום (ביום ד') יתקיימו מפגשים ושיעורים מיוחדים לבוגרים מכל השנים – ראו לו"ז להלן.
בין השיעורים יוכלו הבוגרים להצטרף ל"חמ"ל יום ההתרמה" – ולסייע לישיבה בהגעה ליעדי היום הזה.
אנו מבקשים את התגייסותכם והצטרפותכם. יחד, כדי לעזור לנו להגיע ליעד, להגדיל את הישיבה ולהצליח להתקדם ולקדם את דבר עתניאל.


להזכירכם, מעתה ניתן יהיה לגשת לשיעורים שנמצאים ברשת של הישיבה (כלומר שיעורים מוקלטים בפורמט mp3 ולא שיעורי יוטיוב) דרך האתר. לשם הורדת שיעורים יש להירשם באתר ולהמתין לאישור. כמו כן ניתן לשלוח מייל עם שם, מחזור בישיבה ומספר ת.ז למייל media.otniel@gmail.com.

כל טוב,
שבת שלום!

פרשת שלח – מסע המדבר וחטא המרגלים
ד"ר יושי פרג'ון
שיחה שבועית – "נעשה ונשמע": לרגל יום הפטירה של מרטין בובר
הרב מתניה שטרנברג
זכור את יום השבת לקדשו – הלכות קידוש – שיעור 8
הרב שמואל אריאל

לחצו כאן לאתר הישיבה
בקרו בדף הפייסבוק של הישיבה
בקרו בערוץ היוטיוב של הישיבה
לתרומות לישיבה